14 Şubat Sevgililer Günü

Sevgililer Günü bu sene de Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından heyecanla bekleniyor. Bugün için plan yapanlar ya da hediye alanlar Sevgililer Günü mesajları ve sözleri araştırmaya başladı. Duygu dolu aşk sözleri ile sevdiklerini mutlu etmek isteyenler en güzel sözlere bu başlık altından ulaşabilecekler. 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları ve sözleri seçeneklerine ulaşmak için sayfayı aşağıya doğru kaydırınız.

Kısa, uzun, resimli ve yazılı seçenekler ile 14 Şubat Sevgililer Günü mesajı hemen seçebilirsiniz.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

 

ütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!